Dzisiaj jest: 18 lutego 2019, Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany Zadaj pytanie Burmistrzowi Facebook Twitter Instagram Youtube RSS

Aktualności

ZMIANY NA UL. LESZNO I GÓRCZEWSKIEJ
14 listopada 2018

Od wtorku, 13 listopada od godz. 23.00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia ulic Leszno i Górczewskiej na odcinku od ul. Okopowej do Płockiej. Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się drugą jezdnią.

Kierowcy jadący od strony centrum przejadą na południową jezdnię na skrzyżowaniu z ul. Obozową, a na właściwą jezdnię wrócą przez specjalną przewiązkę przed skrzyżowaniem z ul. Płocką. Połączenie z ul. Leszno stracą ulice Karolkowa (od strony ul. Żytniej) i Szlenkierów. Jadący ul. Karolkową od strony ul. Grzybowskiej będą musieli skręcić w prawo lub w lewo. Utrzymany będzie wyjazd w prawo z ul. E. Tyszkiewicza oraz ruch w ciągu ul. Młynarskiej, ale nie będzie można skręcić w lewo w tę ostatnią ulicę z ul. Leszno. Zalecane objazdy zostaną poprowadzone ul. Żytnią.

Wzdłuż ulic Leszno i Górczewskiej od ul. Okopowej do E. Tyszkiewicza zostanie wybudowana droga dla rowerów po północnej stronie jezdni. Inwestycja wiąże się ze zmianą geometrii i organizacji ruchu na północnej jezdnie. Przebudową zostaną też objęte chodniki. Wszystkie prace potrwają końca maja 2019 roku.

Komunikacja:

  • Autobusy linii E-2 i 520 od skrzyżowania z ul. Okopową będą przejeżdżały w obu kierunkach po jezdni południowej ulic Leszno i Górczewskiej.