Dzisiaj jest: 22 stycznia 2019, Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego Zadaj pytanie Burmistrzowi Facebook Twitter Instagram Youtube RSS

Aktualności

EKO WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
7 listopada 2018

ZGN Wola przygotował wyjątkowe, ekologiczne wydarzenie pod nazwą „Ptasie domki za elektro – złomki”. Materiały wykorzystane podczas imprezy Zakład otrzymał w zamian za odpady przekazane do utylizacji. Już 8 listopada 2018 r. od godz. 12.00 w siedzibie ZGN Wola przy ul. Bema 70 dzieci i młodzież będą wspólnie budować karmniki dla ptaków, samodzielnie malować je według własnego uznania i pomysłu, jak również lepić ptaszki z gliny.

W pracach uczestniczyli będą artysta rzeźbiarz wraz ze swoją galerią oraz ornitolog. W czasie trwania akcji odbędzie się zbiórka zużytego drobnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Na tyłach budynku ZGN Wola od ul. E. Szafarczyka w dniach 7- 8 listopada 2018 r. zostanie podstawiony specjalny kontener w którym będzie można umieszczać odpady. Zostaną one poddane profesjonalnej utylizacji Pamiętajmy elektrośmieci nie wolno wrzucać do śmietnika.